14 Temmuz 2015 Salı

Bayram alışverişi

Herkese merhabalar. Malum bildiğiniz üzere cuma günü Ramazan bayram-ı bizde ufak bi alışveriş yapalım dedik öncelikle kendim için aldığım şeylerden bahsedeyim. 
Biliyorsunuz Ağustos Ayında kuzenimin düğünü var ve bende onun için düğünde giymek için bir Kıyafet aldım ilerleyen Günler'de düğün davet hazırlığıyla ilgili bir yazı yazacağım ve o zaman aldığım elbiseyi sizinle paylaşacağım. 
Aynı sebeplerden erkek kardeşim içinde bir ceket aldık belki yayınlayacağım yazıda ondan da bahsedebilirim. 
Şimdi gelelim indirimlere gratis yvesrocher da indirim var Yarından itibaren Watsons da indirime giriyor. Bu sebepten bende Gratise girdim ve rebul un Yasemin'i kolonyasını aldım. 

Daha öncede Rebul'un mandalinalı setinden almıştım. Ve çok memlunum rebul bu işi gerçekten biliyor. Tavsiye ederim. Ayrıca setin içinde birde duş jeli var kullanmak için sabırsızlanıyorum. 


Bir diğer şey ise Eyüp Sabri Tuncer'in kadınteni kokulu kolonyası. Bu kolonyaya aşık oldum desem yeridir. Mis gibi bir kokusu var koklayıp koklayıp aşık olunacak cinsten. Biryerde denk gelirseniz mutlaka alın almasanız bile kollayın derim. Ben bunu yaz aylarında koku olarak bile kullanabilirim. Okadar beğendim. 
Birde frozen elsa'nın lipbalm'ını aldık bizim miniğe. Fakat bizim minik Dayanamayıp hemen aldığı için onun fotoğrafını paylaşamıyorum sizinle. 

Gelelim hediyeliklere. Malum bayram bayramda ufak tefek çam sakızı çoban armağanı hediyeler götürmek çok hoş oluyor. Bizde bu sebepten ananecim ve babaanneme madame cocodan kolonya aldık. 

Bizde onların gönüllerini yapalım diye bu minnoş tatlı poşetlere koyduk umarım kokularını beğenirler. 


 E bayram dedik hediye dedik malum gurbetteyiz memlekete giderken akrabağalara götürmek için en sevdiğimiz  Kahveci'den kahve aldık. Umarım herkes beğenir afiyetle içilir. 

Umarım postu beğenmişsinizdir. Herkese mutlu hediyeli bayramlar dilerim. Kucak dolusu sevgiler öpücükler ❤️


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder