9 Temmuz 2015 Perşembe

Madam Coco Arganlı Ürünler

Herkese merhaba. Umarım iyi bir hafta geçiriyorsunuzdur yarın cuma vee haftasonu tatilinin başlamasına son 1 gün kalmış bulunuyor. Bunun şerefine çok merak edilen bir Ürünün yazısını yazmak istiyorum. Madam Coco'nun argan yağlı Şampuanı ve vücut losyonundan bahsediyorum. Serinin ilk Çıktığı haftalarda reklam yağmuruna tutulmuştuk hatırlarsanız. Bende bu rehavete kapılıp ve merak duyguma yenik düşüp soluğu Madam Coco'da almıştım. 

Ilk olarak argan serisinin şampuanından bahsetmek istiyorum. Açıkcasını Söylemek gerekirse boşuna alınmış bir ürün oldu kendisi. Argan yağının olumlu etkilerinden Hiçbirini bünyesinde barındırmıyor. Üstelik birde Saçları aşırı dolaştırıyor ve çok kurutuyor. Bu üründen hiç memlun kalmadım ve Birdaha kesinlikle almayı düşünmüyorum. 


Ve birde argan serisinin vücut losyonu var. Set olsun hepsini deniyeyim diye birde bunu almıştım. Fakat aşırı bir güzelliği süper nem vs bi özelliği yok. Sıradan bir vücut kremi. Sürülüşü rahat yağlı bi his bırakmıyor. Bu Sebeplerden kullanılabilir. Ama tekrar alırmısın irem diye sorsanız hayır almam çok daha iyileri var. 

Bu serinin birde bodymisti vardı. Madam coconun bodymistlerini sevmeme rağmen argan serisinin bodymistini hiç beğenmedim. Kolonya gibi alkol alkol bir kokusu var bu sebepten hiç beğenmedim ve alma ihtiyacı hissetmedim. 

Umarım yararlı bir post olmuştur ve merak giderebilmiştir. 

Yeni yazılarımdan haberdar olabilmek ve beni takip edebilmek için instagram Facebook ve gfc Yi kullanabilirsiniz. 
Kucak dolusu sevgiler ❤️

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder