17 Ağustos 2015 Pazartesi

SHISEIDO Güneş Kremi yorumlarım

Herkese merhaba. Mutlu sendromsuz pazartesiler. Bugün  uzun süredir yazmayı beklediğim bir türlü fırsat bulamadığım bir yazıyı yazmak istiyorum.  Shiseido 'nun güneş kremlerini duymayanınız yoktur sanırım? Bende uzun zamandır denemek istiyordum fakat bir türlü clinique'nin güneş kremlerinden vaz geçememiştim. Bu sefer bi çılgınlık yaptım ve deneyeyim artık dedim. Shiseido alanında uzman bir Japon firması. Bilirsiniz Japonlar yaptıkları işlerde hep özlenlidir. ve bu özeni güneş kremlerinde de rahatça görebiliyoruz.                            Ben epeyce açık renkli olduğumdan +%1 koruma bile benim için önemli bu yüzden aldığım güneş ürünleri hep 50 & 50+ spf dir. bu ürünü tercih etme sebeplerimden birisi face and body oluşu. Yani hem vucudunuz hemde yüzünüz için güvenle kullana biliyorsunuz. Ayrıca sudan etkilenmeyen hatta suyla temas halinde etkisi artan bir ürün. Bu sebepten havuz ve deniz kenarında rahatça kullanabileceğimiz terlediğimiz zaman etkisini kaybetmediğini bildiğimiz bir ürün. Ayrıca güneşin yıpratıcı yaşlandırıcı etkilerine karşıda bizi koruyor.


   Peki ürünün dokusu yapısı nasıl sürdükten sonra beyazlık bırakıyor mu yapış yapış oluyor mu ? 
Ben bu ürünü yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. Çok yoğun bir kıvamı yok daha sıvı şekilde ve bu sayede çok kolay dağılıyor. Sabahları aynaya bile bakmadan tüm yüzüme rahatça yayabiliyorum ve hiç beyazlık kalmıyor ayrıca mis gibi bir kokusu var ve cildimde çok tatlı bir yumuşaklık bırakıyor.

Ben bu ürünü Sevil'den almıştım hatta bir alana 2. %50 indirimliydi ve peştemal hediyesi varda tanesi 125 tl iken ben 2 tanesini 187 tl ye almıştım. Şu an yaz sezonunun sonuna geldiğimiz için bu fiyatlarda bulabilirsiniz.  Sırf indirimde olduğu için değil Eylül ayında Atina'ya gideceğim için 2 tane aldım ve yine aynı sebepten face and body aldım. Çünkü fazlasıyla yanımda götüreceğim eşya var bari bu tek olsun diye düşündüm. Sizce iyi yapmışmıyım ?
Shiseido'nun ürünlerini kullananlar veya başka öneri ve taviyesi olanlar aşağıya yorum bırakırlarsa çok sevinirim.Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın.<3Kucak dolusu sevgiler <3  

3 yorum:

  1. bunun renkli olanını kullanmıştım ben gayet iyiydi çok memnun kalmıştım.. çok iyi de korur..

    YanıtlaSil
  2. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var ayrıca çam sakızı çoban armağanı ufak bir hediyesi olan çekilişim var beklerim sevgiler

    YanıtlaSil